Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Burda...Sen Nerdesin...?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

forumda nasıl davranmalıyız?

YazarMesaj
Yoshyci_Admin
admin...
admin...
Yoshyci_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 71
Hobiler : araba tutkunu
Adin : yoshyci
Tuttuğun Takım : forumda nasıl davranmalıyız? Fenerb10
Performans+ :
forumda nasıl davranmalıyız? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100forumda nasıl davranmalıyız? Right_bar_bleue

Durumun : forumda nasıl davranmalıyız? Asik10

Senin Sayfan
Kişisel İletin: yoshy
Blog:

forumda nasıl davranmalıyız? Empty
MesajKonu: forumda nasıl davranmalıyız?   forumda nasıl davranmalıyız? Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 9:57 am

Yazı yazarken nasıl yazmalıyız ?

Sitenin %90'ı Türkçe konuşmuyor . Örneğin çoğu kişi Ya yerine yha yazıyor . K , A ve G harfleri yerine q harfini kullanıyorlar . Bunun gibi birçok örnek var . Peki nasıl konuşmalıyız . Cümleye BÜYÜK harfle başlamalıyız. Mesajımızı büyük harflerle yazmamalıyız bağırmak anlamına gelir. Cümle de gerektiği yerde virgül(,) kullanmalıyız. Cümlenin sonuna nokta(.) koymalıyız. Yada başka bir işaret. Ayrıca mesajlarınızı BöYlE biri büyük biri küçük yazmamalıyız. Türkçe'mizi doğru kullanmayanlar uyarılacaktır , devam ederse siteden uzaklaştırılacaktır.

Konu başlıkları nasıl olmalı ?

Konu başlıklarını büyük harfle yazmamalıyız . Ya her kelimenin başını büyük yazarız ( Bu Bir Örnek ) . Ya da sadece konunun ilk başını büyük harfle yazarız ( Bu bir örnek ) . Ve biri büyük biri küçük yazmamalıyız ( Bu BiR ÖrNekTİR ) . Ayrıca konunun başlığı konuyu açıklamalı mesela İmza ve avatar konusu açıcaksınız <SüPeRRRRR iMzALaRRRRR> Yazak yerine Süper imzalar yazmalıyız . Bu kurala uymayanlar uyarılacaktır , devam ederse siteden uzaklaştırılacaktır.

Smiley kullanırken , nasıl smiley kullanmalıyız ?

Mesajlarımızda ifadesini sık sık kullanmamalıyız . Çünkü bazı durumlarda bu ifade konuyu açana gitmektedir . Bu noktaya dikkat ediniz .

Yöneticiler Nasıl Davranmalı ?

Bakıyorumda modların site hiç umrunda değil gibi . Zaten çoğu ne konu açmasını biliyor ne mesaj yazmasını . Güzel örnek olacaklarına kötü örnek oluyorlar . Hepsi yok jnm , yha vs. gibi Türkçe'mizi kirleten kelimeler kullanıyorlar . Konu başlıkları zaten bir felaket . Gelelim konu taşıma konu silmeye . Bir genel moda dedim konuyu düzeltirmisin diye ''aman kim uğraşıcak tek tek'' diye bir cevap verdi . Yani siz sadece konu açsınlar yeter gibi bir düşünceye sahipsiniz. Ben düzeltiyorum neredeyse bütün konuları deli ettiniz yani beni yakıdna çoğunuzun görevi alınacak. Tabi düzelmesseniz aynı davranışlara bir devam edin görüşcez . Yani ''Alırım Anahtarınızı''

Soracağınız bir soru varsa sorun.
https://1hepsifan.yetkin-forum.com

forumda nasıl davranmalıyız?
1 sayfadaki 1 sayfası